Rejestracja

Informujemy, że administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie firma Adnet Polska Artur Lewandowski ul. Dwernickiego 27 lok.66, 04-396 Warszawa. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w szczególności w celu wykonania zawartej z Tobą Umowy, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu ZnajdzWykonawce.pl.

Będziemy powiadamiać Cię o nowych zleceniach z wybranych przez Ciebie kategorii. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawa do ich przenoszenia, prawa wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania umowy.

Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

»rozwiń»
Masz już konto? Zaloguj się
lub

Dlaczego warto

założyć konto na znajdzwykonawce?
korzysci znajdz wykonawce zlecenia

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja w serwisie jest całkowicie bezpłatna.

korzysci znajdz wykonawce zlecenia

Dedykowana wizytówka

Zwiększ swoje szanse na zdobycie zlecenia - uzupełnij swój profil, dodaj logo i opisz dokładnie swoją ofertę.

korzysci znajdz wykonawce zlecenia

Przegląd zleceń

Zlecenie dopasowane do Twojej branży prosto na Twoją skrzynkę email.

korzysci znajdz wykonawce zlecenia

Zarządzanie zleceniami

Zarządzaj zleceniami z wybranych branż z poziomu panelu znajdzwykonawce.pl

korzysci znajdz wykonawce zlecenia

Setki nowych klientów

Weryfikacja każdego zlecenia gwarantuje tylko sprawdzone i aktualne zapytania. Zarejestruj się i pozyskuj nowych klientów.

Newsletter
 Wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail
informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach
pochodzących z serwisu ZnajdzWykonawce.pl.
Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę.
 

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się