FAQ - pytania i odpowiedzi

Wszyscy, którzy korzystali już z portalu ZnajdzWykonawce.pl wiedzą doskonale, że zależy nam na prostych zasadach, aktualnych zleceniach i sprawnym kojarzeniu prawdziwych fachowców z potencjalnymi Klientami.

Przez cały czas działania portalu, otrzymujemy pytania dotyczące zasad jego funkcjonowania, możliwości konta Wykonawcy czy opcji dostępnych dla Zlecającego. Te najczęściej powtarzane wątpliwości zebraliśmy w jednym miejscu, tak by każdy z Was znalazł odpowiedź na swoje pytanie. Zachęcamy do skorzystania z szybkiej wyszukiwarki, która umożliwia błyskawiczne wyświetlenie pytań dotykających konkretnego tematu.

Jeżeli więc, zastanawiasz się nad tym, do kogo kierowany jest portal ZnajdzWykonawce.pl, interesują Cię jego funkcjonalności lub szukasz odpowiedzi na inne pytania związane z naszym portalem, zachęcamy do zapoznania się z bazą pytań zadawanych przez społeczność portalu i odpowiedzi przygotowane przez naszych redaktorów.

Jestem Wykonawcą
Jestem Zlecającym
W jaki sposób mogę zmienić częstotliwość otrzymywania powiadomień na adres e-mail o nowych zleceniach ?
ODPOWIEDŹ:

Po zalogowaniu się na serwisie www.znajdzwykonawce.pl, w swoim profilu wejdź do zakładki "ZARZĄDZAJ ZLECENIAMI", a następnie kliknij w "USTAWIENIA ZLECEŃ". W tym miejscu możesz zarządzać częstotliwością otrzymywania powiadomień o nowych zleceniach na zarejestrowany adres e-mail, wybierając jedną z 3 opcji:

- Dwa razy dziennie (otrzymasz wiadomości o 7:00 i 19:00 raz dziennie),
- Raz na tydzień (otrzymasz wiadomość w każdą Niedzielę),
- Z każdym nowym zleceniem (jak tylko pojawi się zlecenie (zalecane))

Czy mam wpływ na to jak często otrzymuję powiadomienia o nowych zleceniach?
ODPOWIEDŹ:

Tak, ustawienia powiadomień o nowych zleceniach otrzymywanych na zarejestrowany adres e-mail, znajdziesz w swoim profilu po zalogowaniu się.

Czym różni się rejestracja przez Facebooka od rejestracji przez formularz?
ODPOWIEDŹ:

Różnica pomiędzy tymi dwoma typami rejestracji polega tylko i wyłącznie na czasie założenia konta. Dzięki rejestracji przez portal społecznościowy Facebook, Twoje konto może zostać założone nieco szybciej niż w przypadku tradycyjnej rejestracji. Wszelkie możliwości konta związane z posiadaniem profilu, dostępem do zleceń, przeglądaniem czy rozwijaniem swojego konta są takie same w obu przypadkach, niezależnie od drogi jaka zostanie wybrana.

W jaki sposób mogę wyszukiwać zlecenia na portalu?
ODPOWIEDŹ:

Zlecenia w portalu ZnajdzWykonawce.pl, można wyszukiwać kilkoma drogami:

- można użyć wyszukiwarki na stornie głównej lub podstronach
- można skorzystać z prostego przeglądania wybranych kategorii branż na stronie głównej
- można skorzystać z zakładki "zlecenia dla mnie" w profilu zarejestrowanego użytkownika

Czy profile wykonawców są moderowane?
ODPOWIEDŹ:

Tak. Nawet po opublikowaniu wizytówki w serwisie, profil może podlegać moderacji.

Zależy nam na tym, aby portal ZnajdzWykonawce.pl skupiał w sobie tylko profesjonalnych Wykonawców, czyli osoby prywatne i firmy, które odpowiedzialnie podchodzą do treści zamieszczanych w internecie i rzetelnie wykonują powierzone im zlecenia. Dlatego tak ważne jest dbanie o profil i wypełnianie pól prawdziwymi danymi.

Konta, które są od dłuższego czasu niekompletne, ich zawartość jest niezgodna z regulaminem czy obecnie obowiązującymi przepisami prawa, podlegają moderacji a w skrajnych przypadkach usunięciu z portalu, dla dobra całej społeczności codziennie korzystającej z portalui szukającej realnej szansy na zdobycie zlecenia (od strony Wykonawcy) czy znalezienie profesjonalnego fachowca (od strony Zlecającego).

Czy aby się zarejestrować, muszę prowadzić zarejestrowaną działalność gospodarczą?
ODPOWIEDŹ:

Nie. Do założenia konta na portalu, prowadzenie działalności nie jest wymagane. Konto może założyć zarówno osoba prywatna, jak i firma.

Na portalu ZnajdzWykonawce.pl są dostępne dwa typy kont (które można zmienić podczas korzystania z serwisu): 
1. Firma (np. działalność gospodarcza)
2. Osoba prywatna

 

Co oznacza pojęcie "Wykonawca"?
ODPOWIEDŹ:

Wykonawca to użytkownik, który specjalizuje się w danej dziedzinie i oferuje osobom poszukującym fachowego wykonawstwa (czyli Zlecającym) wykonanie usługi, całkowicie profesjonalnie z zachowaniem niezbędnej staranności panującej w danej branży. W portalu ZnajdzWykonawce.pl, Wykonawca otrzymuje na e-mail oferty ze zleceniami, dodane przez potencjalnych Klientów, którzy w danym momencie poszukują kogoś, kto wykona zleconą mu realizację. Wykonawca aby otrzymywać zlecenia powinien założyć konto na serwisie: prywatne lub firmowe.

Do czego służy newsletter ?
ODPOWIEDŹ:

Newsletter to jedna z wielu form informowania użytkowników o ciekawostkach i promocjach dostępnych na serwisie. Materiały przesyłane poprzez newsletter, zawierają informacje i porady na temat tego, jak pozyskać zlecenie, jak pokazać się zlecającemu z jak najlepszej strony oraz czego warto unikać przy kontakcie z potencjalnym Klientem. 

Dodatkowo, na łamach biuletynu, może pojawić się najciekawsze zlecenie, które wywołało duże zainteresowanie Wykonawców, lub bogata, rzetelnie przedstawiona wizytówka fachowca wybrana przez naszą redakcję. 

Zarejestrowałem się już, co dalej?
ODPOWIEDŹ:

Sekcja zleceń napływających jest pierwszym działem do jakiego zostajesz przekierowany po poprawnym zalogowaniu się do portalu ZnajdzWykonawce.pl. W dziale tym znajdziesz zlecenia dodane przez użytkowników poszukujących specjalistów z tych branż, które zostały wybrane przez Ciebie podczas uzupełniania profilu.

Od momentu założenia konta, poza działem „Zlecenia napływające” drugim źródłem zleceń będą zlecenia trafiające na adres e-mail dodany podczas rejestracji. W dziale tym znajdziesz zlecenia dodane przez użytkowników poszukujących specjalistów z tych branż, które zostały wybrane przez Ciebie podczas uzupełniania profilu. Od momentu założenia konta, poza działem „Zlecenia napływające” drugim źródłem zleceń będą zlecenia trafiające na adres e-mail dodany podczas rejestracji.

 

Ile wynosi koszt rejestracji w serwisie ZnajdzWykonawce.pl ?
ODPOWIEDŹ:

Rejestracja w serwisie ZnajdzWykonawce.pl jest całkowicie darmowa i zawsze taka będzie! Jedyne co należy zrobić, to poświęcić od 2 do 5 minut wolnego czasu, potrzebnego na wypełnienie danych rejestracyjnych. Można również skorzystać z logowania przez portal Facebook, które jest równoznaczne z tradycyjną rejestracją w portalu. 

Newsletter
 Wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail
informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach
pochodzących z serwisu ZnajdzWykonawce.pl.
Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę.
 

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się